Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Futurama Zdarma Online

 

 

     

 

 

Futurama online česky ke shlédnutí zdarma

připravena Futurama online česky ke shlédnutí zdarma


Futurama online česky ke shlédnutí zdarma byla v ČR poprvé uvedena až dlouhých deset let po své premiéře v USA, ale i s tímto zpožděním si rozhodně tento skvělý seriál, z dílny otce slavnější rodinky Simpsonových - Matta Groeninga, zaslouží pozornost.

Kromě všech dílů nabízí stránky Futurama online česky ke shlédnutí zdarma také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku. Tak se pohodlně usaď a dobře se bav, Futurama online česky je tu pro Tebe.


O seriálu Futurama

Futurama je americký animovaný seriál, který byl v originále vysílán na americké televizi FOX. Tvůrci Futuramy jsou známi především díky svému dalšímu, dnes již dá se říct kultovnímu animovanému seriálu - The Simpsons (Simpsonovi).

První díl seriálu Futurama začíná, když je věčný smolař a poslíček s pizzou Philip J. Fry zmražen na dalších tisíc let v kryogenickém ústavu. Po rozmražení posledního dne roku 2999 zjistí že se ocitl v budoucnosti a dále se dovídá, že má v Novém New Yorku příbuzného, a to svého praprapraprapra... synovce profesora Farnswortha, kterému táhne na sto šedesát let. Ten ho zaměstná ve své intergalaktické doručovací firmě a Fry se tedy se svým "štěstím" opět po tisíci letech stává poslíčkem.

Celý děj Futuramy se tedy odehrává v jednatřicátém století na planetě Země v městě Nový New York, což je obdoba starého New Yorku, který je pohřben hluboko pod svým nástupcem. Všechny díly Futuramy online se odehrávají kolem zmíněné doručovací firmy s názvem Planet Express a jejích příběhů.

Hlavním rozdílem mezi současností a dobou, ve které se odehrává Futurama, je rozhodně možnost létání mezi planetami a dokonce i mezi galaxiemi. Je znám i konec vesmíru, ze kterého je vyhlídka na další, sousední vesmír. Celá planeta Země je jeden stát, jehož prezidentem je hlava bývalého amerického prezident Nixona, která Zemi nejednou přivede do nemalých problémů.

Mezi další hlavní postavy po Fryovi patří tedy jeho praprapra... strýc a Vlastník firmy Planet Express, profesor Farnsworth, který je věčný vynálezce prapodivných věcí. Kapitánem jeho zásilkové lodi je jednooká mutantka Turanga Leela, jako jediná zodpovědná osoba v celé posádce Planet Express. Dalším členem posádky je původem ohýbací robot a nyní kuchař lodi Bender Bending Rodriguez. Nevychovaný robot vyrobený v mexiku je věčný alkoholik a kuřák, který dostává obvykle své kolegy do potíží. Firemním lékařem je Dr. Zoidberg, který je ostatními opomíjen. Na stáži v Planet Express je Amy Wongová, dcera miliardáře pana Wonga a manažerem firmy je Hermes Condrad.

Futurama Zdarma Online

       Download:

                   Stahujte torrenty s futuramou
                   Kompletní 1 - 5 Sezóna 
               Torrentspy.com 
            Piratebay.org 
            Isohunt.com
              Mininova.org


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář