Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Ilustrační obrázek

Již první díl nastavuje stejně jako Maggie otázku "Bude dvojka"? V následujícím textu naleznete to, co zatím o druhém díle bylo řečeno.

Nejlepší zpráva ze všech pochází z úst Matta Groeninga (tvůrce Simpsonových) ze schůzky Televizních kritiků (Television Critics Association). Mluvil totiž i o druhém díle úspěšného snímku Simpsonovi ve filmu. "Uděláme ho, jsem si jist!" řekl.

Mimochodem, první díl vydělal po celém světě až do teď 526 417 972 amerických dolarů, takže lidem z americké distribuční společnosti FOX by se podobné peněžité číslo určitě líbilo...


Jaro 2007 Ještě před uvedením prvního filmu vyšla informace o tom, že dabéři podepsali smlouvu na případné Simpsonovi ve filmu 2
Srpen 2007 Producent Al Jean říká, že zatím na dvojku nejsou žádné plány.
Březen 2008 Hank Azaria, významný americký dabér ve svém rozhovoru tvrdí, že druhý díl by mohl být na způsob speciálních čarodějnických epizod.
Červenec 2008 Tvůrce Matt Groening informuje na schůzce televizních kritiků, že dvojka bude, jen je to vše otázkou času.
Září 2008 Al Jean řekl: "Bude pokračování? Možná, když bude dobrý scénář. Ten první nám trval 4 roky! Každopádně moje vize je, že bychom vypustili dvojku až po ukončení seriálu a to zatím vůbec nemáme v plánu. Mluvím však naprosto a pouze za sebe."

wik-E-Mart ve skutečnosti

kwik_mMinule jsme si ukázaly dům Simpsonovic rodiny ve skutečnosti a dnes tu máme opravdový Kwik-E-Mart. Prodejna byla postavena jako propagační akce k filmu The Simpsons Movie a vypadá naprosto skvěle. A nekončí to jen jeho designem z venčí, uvnitř naleznete spoustu věcí, které hrdinové v seriálu pijí ( Buzz Cola, Squishee ) , jedí ( Donuty, Krustyho vločky ). Jsou zde také originální kousky jako oplatky s ve tvaru hlavy Homera, Marge a Lízy,dále jsou zde trička, kšiltovky a mnoho dalších věcí se Simpsonovic tématikou. Celý obchod si můžete prohlédnout v galerii uvnitř článku.


Přidána stránka o Springfieldu

sprinfield_1_mVše o Springfieldu najdete buď v menu „Stránky“ nebo můžete kliknout přímozde.

Dům Simpsnů ve skutečnosti

real-life-simpsons-house-miniPodíveje se na unikátní stavbu a sami posuďte nakolik věrohodná je postavená replika domu rodiny Simpsnů.. Dům byl postaven v roce 1997 v Hendersonu, Nevadě a architekti museli čelit mnoha úskalím. Ukázalo se například, že do garáže nakreslené v TV se nemůže nikdy vejít auto, dům nemá nosné stěny, dále skutečný dům mohl být na pozemku měřícím 40 stop ( seriálový je odhadován na 50 ) a nepomohla také skutečnost, že se dům v seriálu neustále trochu mění.

(více…)

Vše o Simpsonových

Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX.Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, k datu 18. května 2008 má 20 sérií a 423 epizod. Poprvé se Simpsonovi na televizních obrazovkách objevili 19. dubna roku 1987, ovšem ne jako dvaadvacetiminutový seriál, ale jako dvouminutový skeč v Show Tracey Ullmanové, kterou tehdy vysílala americká televizní stanice Fox. Kresby skečů byly neumělé a celkem během tří sezón vzniklo 48 skečů.

Poté vznikl první díl řádných dvacetiminutových epizod s názvem Vánoce u Simpsonových (angl. Simpsons Roasting on an Open Fire), seriál měl obrovský úspěch a tak byl přesunut do hlavního vysílacího času.

(více…)

Recenze The Simpsons Game

Asi každý z vás někdy pocítil tu nemohoucnost, když jste měli začít něco psát, a to mluvím i o těch pro někoho proklatých referátech do školy a nebo v ještě horším případě, klasických psychologicky založených slohovek na téma typu „Jakou barvu máte nejraději?“ To byla vždy opravdu síla, i pro mě, kterak píšu recenze a hlavně podobné články co den to den. Tedy snažím se a hlavně, aby z toho zase nebyl všemi “milovaný fejetonek“, že? Teď je ale nakročeno k něčemu jinému, k něčemu k čemu by dokázalo napsat i malé dítě 3 stránky. Vždyť se tentokráte jedná o Simpsonovi, bezkonkurenčně nejznámější a (jak se to vezme) nejtypičtější rodinu na celém světě! To by v tom byl čert, aby jim videohra zkazila jubileum, či se to opět nepovedlo?

(více…)

Bártovy výroky na tabuli

Obrazek

 

 

 

 

 

První série

[7G02] – Už nikdy nebudu plýtvat křídou
[7G03] – Už nikdy nebudu ve škole jezdit na skateboardu
[7G04] – Už nikdy nebudu ve třídě krkat
[7G09] – Už nikdy nebudu ve škole kreslit nahé ženy
[7G07] – Už nikdy nebudu kamarádit s Elvisem
[7G10] – Už nikdy nebudu své učitelce říkat buchto
[7G13] – S česnekovou žvýkačkou není žádná legrace
[7G12] – Smějí se mě, ne se mnou
[7G01] – Už nikdy nebudu při vyučování křičet : hoří!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ječére močére

(ušučojomajojakotyč, 8. 7. 2015 7:47)

fztfggjdkz,tg,dfjrdfzýzkuffilzhguzdfuzkgzufdjtdrrftjftfvtfzdtrjfoýtztjfjtdjtfrjzrjzrjrzjrjzrftfjtfrdztddrrtlukzjy vdcdfioihgffdfghij sj,lif z

fdsfs

(Neznáme, 16. 2. 2011 16:32)

Toto je skurvená kopírandský web ty kopirante posranej zkus nidky vymyslet své nápady