Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shakes of Fidget

19. 12. 2010

Shakes & Fidget

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Shakes & Fidget je parodický komiks na hru World of Warcraft autorů Oscara Panniera a Marvina Clifforda, vycházející původně v němčině. Popisuje příhody malého kouzelníka Fidgeta, který neumí příliš dobře kouzlit. Díky své hlouposti se setkává s bojovníkem Shakesem, kterému utekla armáda, když ji vedl do bitvy proti Hordě. Společně se vydávají pátrat po kouzelné lysohlávce, která učiní svého majitele velice mocným.

 

Postavy

 Fidget

Fidget je gnóm, který neumí příliš dobře kouzlit, vlastně je to dokonalý smolař. Když se ho začne někdo důkladně vyptávat, je schopen se rozbrečet a prozradit všechno, co ví. Fidget ze všeho nejvíc touží udělat zkoušku z Blinku neboli teleportace, aby se stal uznávaným kouzelníkem, a aby ho vlastní otec přestal zavrhovat. Líbí se mu malí Murloci. Jeho bratr je kukk kteý je také kouzelník ale mnohem lešpí než Fidget. Kukk už dávno složil zkoušky z blinku.

 Shakes

Shakes je lidský válečník, který dříve vedl armádu Aliance do boje proti orkům. Je trochu omezený a střídá bláznivou odvahu se zbabělostí. Má slabost pro noční elfy, vlastně spíše pro elfky. Jeho bratr rovnež je Patrick který je uznávaný démonní válečník který by rozdrtil Shakese levou zadní.

 Kumpl

Kumpl je velmi silný a vychytralý vůdce orků. Rád by se zmocnil artefaktu, ale brzy pochopí, že mu to nic nepřinese a spřátelí se s Shakesem a Fidgetem.

 Hra

Na motivy komiksu byla vytvořena MMORPG hra Shakes & Fidget, kde hrajete za postavu ve fantasy světě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hack

(miki, 8. 12. 2011 18:23)

kdo chce mit na svem uctu 2000 houbicek at mi napise svoje heslo:
jmeno:
na tento email lenskyh@seznam.cz

Re: hack

(mama1598753, 18. 6. 2014 22:24)

kdo chce na svůj ůčet 1000 hub at mi pošle jméno heslo a číslo svěu na můj email davidmisak1@seznam.cz

plna emailova schranka

(vit vecernik, 13. 4. 2013 18:46)

mne to nejde ma plnou emailovou schranku

Funkční Hack

(jan.vozab, 15. 6. 2012 15:29)

Jestli chcete hack na 80.000goldů a 60.000hub za kazdy tyden staci mě kontaktovat na emailu nebo na gmailu: jendovakampan@seznam.cz
Tam napište svoje Heslo:,Jméno:,server(svět):

Blood killer

(kimik99, 20. 4. 2011 17:18)

jsme nejlepsí cech na světě