Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slováci hrají o všechno. Jen výhra nad Finy udrží naději na čtvrtfinále

 

HOKEJ ON-LINE: Slováci hrají o všechno. Jen výhra nad Finy udrží naději na čtvrtfinále

Zachování naděje, nebo konec. Nic mezi tím. Hokejisté Slovenska stojí na domácím světovém šampionátu před jasným, ale nelehkým úkolem. Pokud v sobotu svěřenci kanadského kouče Hanlona neporazí v základní hrací době Finy, s mistrovstvím se rozloučí již po osmifinálových skupinách. Ani tříbodová výhra sice čtvrtfinále nezaručí, naději však uchová. Utkání Finsko - Slovensko startuje v Bratislavě od 20:15, na Sport.cz jej můžete sledovat v podrobné on-line reportáži.

7. 5. 2011 19:50 - 7. 5. 2011 20:15 AktualizovánoBRATISLAVA/PRAHA

V pátek museli slovenští hokejisté skousnout prohru od Česka, za necelých 22 hodin vyjedou na led znovu. A pakliže situace před zápasem s Hadamczikovým výběrem byla pro Slováky složitá, před partií s Finy je takřka kritická.

Na bodovém kontě domácího týmu v osmifinálové skupině svítí nula a postup do vyřazovacích bojů se vzdaluje. Zbývá už jen poslední naděje. A navíc... I když naši východní sousedé své zbývající dva osmifinálové zápasy vyhrají, postup jim to ještě nezaručí. Situaci totiž nemají ve vlastních rukách, spoléhat musejí na pomoc od Ruska.

Slováky totiž udrží při životě jen dvě tříbodové výhry nad Finy a Dány a zároveň pomoc Ruska v pondělním utkání s Finskem. Pokud v něm tým Suomi uhraje alespoň dva body, zajistí si čtvrtfinále právě na úkor Slovenska.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(Latonyacon, 26. 3. 2018 15:26)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.